Try our new marketing system SOFTMAILER!

INFO
[[showpanels?news=96&product=97&form=98&news_h=93&product_h=94&form_h=95]]

Produkty DEMSO

Direct E-mail Marketing Software má 2 základné formy - Služba Onl-line realizovaná cez  Internetový prehliadač alebo krabicový SW, kde si zakúpite komplený balik a DEMSO server máte úplne pod kontrolou.
 

On-Line DEMSO

On-Line Direct Email Marketing software je primárne určený pre malé a stredné podniky, ktoré majú maximálne 5-10 marketingových pracovníkov a firmy, ktoré nemajú vlastných administrátorov IT, ktorí by boli schopní inštalovať a prevádzkovať krabicový SW. Navyše, On-line Direct E-mail Marketing Software má  permanentnú  technickú podporu a v prípade akýchkoľvek problémov vám ich pomôžeme vyriešiť.
 

Krabicový DEMSO SW

"Krabicový" DEMSO znamená vlastne inštalačnú verziu Direct Email Marketing Software. Pri zakúpení krabicového SW môžete zakúpiť škutočnú krabicu s inštalačným CD a tlačeným manuálom, alebo vám poskytneme len môžnosť Downloadu SW z nášho servera. Za krabicový SW platíte len raz a môžete ho využívať NEOBMEDZENE!

Náš systém je založený na Open Source komponentoch, takže nie je potrebné kupovať žiadny ďalší  software. Všetci klienti používajú DEMSO len cez  štandardný Internetový prehliadač, ako napríklad Explorer, Mozilla, Chrome, Opera atď.  Firmy, ktoré majú  záujem používať krabicový Direct Email Marketing Software, ale nemajú vlastných IT expertov, môžu  získať  kompletný HW server (zvyčajne HP Proliant), s nainštalovaným DEMSO. Stačí len pripojiť server  do  LAN a  môžete začať okamžite využívať DEMSO software.
Takisto poskytujeme aj možnoť prispôsobenia DEMSO pre špecifické potreby každej firmy, ako napríklad návrh vizuálu web stránky, vloženie vodotlače alebo loga do každého Emailu, prípadne môžeme zapracovať  do SW vaše špecifické požiadavky. Ponúkame takisto možnosť permanentnej technickej podpory zakúpeného SW, takže sa vám nestane, že by SW bol z akéhokoľvek dôvodu nefunkčný.

 

Popis Standard Professional Corporate
Počet emailov v jednom zozname Neobmedzené Neobmedzené Neobmedzené
Počet email zoznamov 1 Neobmedzené Neobmedzené
Počet súčasne bežiacich kampaní 1 Neobmedzené Neobmedzené
Personalizácia Nie Áno Áno
Počet sledovaných linkov 5 10 10
Pridávanie email zoznamov v CSV Áno Áno Áno
Export údajov v CSV Nie Áno Áno
Administrácia systému Nie Nie Áno
Počet inštalácií 1 1 Licencia
Odosielateľské email účty 1 Neobmedzené Neobmedzené
Predinštalovaný systém na HP Proliant Serveri Nie Áno Áno
Doživotná podpora Áno Áno Áno
Cena 499 € 1499 € 1999 €
Kúpiť Kúpiť Kúpiť Kúpiť

 

Všeobecné podmienky poskytovania služby Direct Email Marketing Software.

designed & developed by (c) www.inbox.sk 2011 - contact us